Sazinies ar mums

Esam vienas ziņas attālumā

Sazinies ar mūsu piererdzes ekspertiem

2224db83-a257-4121-a61e-caeb2d346da6

Jessica

Pieredzes eksperte

Hey, esmu viena no daudzajiem pieredzes ekspertiem un varu mēģināt tev palīdzēt dažos lauciņos. Esmu uzaugusi rajonā un dzīvojusies pa daudz dažādu kompāniju bariem, mana sirds ir tikusi salauzta ne vienu reizi vien, esmu iemācijusies pārvarēt sāpes un grūtības.
Mana dzīve ir gājusi kā pa kalniem un lejām un vēljoprojām tā iet, bet esmu izdarījusi dažādas izvēles un pieļāvusi kļūdas no kurām esmu mācijusies un ieguvusi pieredzi ar ko droši varu dalīties ar Tevi.

Mani atslēgasvārdi – salauzta sirds, ielu dzīve, over-thinking, over-analyzing, atkarības, izmantošana

Instagram_icon

e3522112-2b2e-48b5-8fd1-051d7d8aa2fd

Houki

Pieredzes Eksperte

Čau! Esmu viens no pieredzes ekspertiem. Man vienmēr patika daudz strādāt un iesaistīties visur, kur tik varēju, jo tad es domāju, ka kaut ko nozīmēju. Jau pusaudžu gados es izdegu un tieši tāja laikā man arī sāka rasties depresīvās, apātiskās epizodes. Pēc pirmā karantīnas man palika ļoti grūti komunicēt un trauksmes līmenis bija tik liels, ka pat sāka ietekmēt manu veselību. Izklausās ļoti nepatīkami, vai ne? Tā arī bija (´・ᴗ・ ) Pagāja kāds laiks pirms man radās ideja, ka es varu vismaz pamēģināt izmainīt savu mentālo stāvokli un attiecības ar citiem, un sevi – un man sanāca!
Ja tu jūties, ka mūsu stāsti ir kaut kur lidzīgi vai, ka es varu tev kaut kā palīdzēt, droši dod ziņu 🙂

Instagram_icon

LEGEND

Edwarts

Pieredzes Eksperts

Mani vecāki izšķīrās un kādā momentā es pazaudēju kontaktu gan ar mammu, gan ar tēti. Nepietiekami daudz uzmanības gan no vecākiem, gan no vienaudžiem dēļ sākās sīkās zādzības gadījumi. Es ļoti daudz strīdējos ar mammu un tik smaga atmosfēra mājās mani nospieda. Es kļuvu arvien vienaldzīgāks pret mācībām, pret mantām un pret sevi. Kādā momentā es nokļuvu sliktā kompānija skolā, kur mēs darījām nedarbus. Kad visa bija par daudz, un es gribēju pabūt viens, es mēdzu aizbēgt no mājām (es izdomāju paspēlēt paslēpes ar vecākiem hehehe). Grūtākajos brīžos es pieķēru sevi domājam par pašnāvību, jo stress bija visur: skolā, mājās, draugu lokā. Par savām domām es nevienam nevarēju izstāstīt, jo negribēju apbēdināt citus un negribēju, lai mani žēlotu.
Pēc tam es sapratu, ka gribu izaugt un satiku jaunus cilvēkus, kuri man palīdzēja atrast īsto sevi.
#attiecības ģimenē #attiecības ar draugiem #stress #pašnavības domas #uzmanības trūkums #zāgšana #bēgšana #strīdi

Instagram_icon

Kamelija

Kamēlija

Pieredzes eksperte

Mani sauc Kamēlija. Esmu viena no PE grupiņas ekspertiem. Esmu parvarējusi depresiju. Tiku galā ar salauzto sirdi, izdegšanu, dvēseles ciešanām, trauksmi, zaudējumiem, parmaiņam un overthinking ( nezinu ka būs latviski, zinu tik kā būs krieviski).
Esmu piedalījusies programmā DARI ( nezinu vai šīs iederās šeit) no Resiliences centra. No ta brīža ir pagajuši veseli 5 gadi. Tagad nodarbojos RC ar jauniešiem, piedalos konferencēs, izbraukumos, nometnēs.
Draugi mani sauca par padomdevēju specialistu, jo vienmēr mēģināju un gribēju palīdzēt citiem cilvēkiem. Joprojām, arī, vēlos palīdzēt. Es skaitu, ka jebkāda palīdzība padaris pasauli gaišāk un pozitivu momentu pilnu.
Bušu priecīga, ja varēšu palīdzēt arī tev.

Instagram_icon

Molly

Molly

Pieredzes Eksperte

Čau, esmu Molly! Man nepatīk sēdēt mājās un man ļoti patīk baudīt dzīvi (sports, dejas, koncerti, ballītes) būt cilvēkos un mana vismīļākā vide, kur jūtos es pati, ir svešvalodu un dažādu kultūru mix. Jo vairāk cilvēku mēs pazīstam, jo dažādākas pieredzes dzīvē varam iegūt, taču dažreiz mēs tik ļoti ieejam citu cilvēku stāstos vai pieredzēs, ka mēdzam aizmirst paši par sevi, par savu iekšējo būtību.
Tas bieži ir noticis arī ar mani, gan neveltot gana laika esot vienatnē ar sevi, gan pazaudējot sevi attiecībās, gan idealizējot situācijas.
Esmu liela sapņotāja un dažreiz virsroku pār manām sajūtām ņem prāts. Par daudz citreiz. Un tā tu viegli vari sevi pazaudēt.
Tāpēc tas, ko es tev varu dot, ir mācīties pieņemt sevi jebkurā situācijā, nebaidīties no klusuma un vienatnes, un mācīties atrast laiku sevis izprašanai un dzīvošanai tagad, nevis atmiņās, vai sapņos par nākotni

Atslēgvārdi #starpkultūru komunikācija #svešvalodas #ekstraverts #overthinking #trauksme #joga #meditācija

Instagram_icon

Ninele

Ninele

Pieredzes eksperte

Čau! Esmu viena no pieredzes ekspertiem un vēlos padalīties ar savu stāstu, kas iespējams Jums šķitīs pazīstams.
Ikdienā esmu ļoti aktīva un radoša, daudz darbojos dažādās sfērās. Esmu komunikabla un atvērta, bet savas sāpes vienmēr turu sevī un baidos par tām runāt.
Līdzko esmu viena, man galvā ir miljons domas un jautājumi uz kuriem nav atbildes.
Es nevēlos nevienam parādīt, ka Esmu vāļa, tāpēc visus savus dzīves notikumus paturu pie sevis un izraudu esot vienatnē, kas noved mani pie pašnāvibas domām…
Pēdējā laikā Esmu sapratusi, ka ar to ir jāstrādā un nedrīkst visu paturēt sevī!

Mani atslēgasvārdi – Mēs visi esam cilvēki un Mēs visi pieļaujam kļūdas un tas ir cilvēciski!
Mīli sevi un savu būtību!

Instagram_icon

Arcijs

Arčijs

Pieredzes Eksperts

Čau! Mani sauc Arčijs. Mani vecāki ir šķīrušies, bet neskatoties uz to esmu uzaudzis lielā ģimenē. Man ir 3 māsas un 2 brāļi. Ar tēvu es tiekos reti, o viņš bieži nav Latvijā. Es mīlu savu ģimeni, bet dēļ tā, ka esmu vecākais bērns mammas ģimenē bieži vien esmu sajuties vientuļš, pamests un nevajadzīgs. Jau no pirmajām klasēm man bija ļoti izteiktas dusmu problēmas, tās man traucēja mācities, es bieži skolā kāvos, strīdējos ar skolotājiem utl. Ar laiku sāku iemācīties to kontrolēt, ik pa laikam pamanu, ka ir faktori dēļ kuriem paliek grūti kontrolēt tās. vecākās klasēs sāku mazliet vairāk iesaistīties mācību stundās, bet bija pamanāmi ka ”nav pietiekami”. 8. un 9. klasēs paliku uz otru gadu, tas man lika visu apdomāt un”ķerties pie galvas”.

Esmu atradis lietas kuras man palīdzēja tikt ar šo galā. Ja Tu saskati līdzības ar mani savā dzīvē, droši rakstiman, izdomāsim risinājumu KOPĀ!

Instagram_icon

Esam vienas ziņas attālumā

Sazināties ar programmas autoriem un mentoriem

13 + 3 =